Series
Ratings
67
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0