Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0