Movies
Ratings
75
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0