Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0