Movies
Ratings
18
As I Lay DyingRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0