Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5