Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5