Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 1.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 0.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.0
Old Dog, New TricksRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 1.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 1.0
Beyond the BarRated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5