Titles you rated
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Lucky StarRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 3.5- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 2.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
- Lovely ComplexRated ★ 3.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
- Soul EaterRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5