Movies
Ratings
781
FinchRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
LucaRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
High-RiseRated ★ 1.0
DolittleRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The ParamedicRated ★ 2.0