Series
Ratings
88
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 1.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0