Movies
Ratings
27
The Face ReaderRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5