Titles you rated
EscapeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Swan SongRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WishRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 1.5