Series
Ratings
20
AemaRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0