Titles you rated
- 유한클럽Rated ★ 2.5
- 神の雫Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 2.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Bitter BloodRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5