Movies
Ratings
1264
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0