Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5