Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0