Series
Ratings
114
My Melody & KuromiRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Undead UnluckRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0