Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.5