Titles you rated
#AliveRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Battle of JangsariRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5