Titles you rated
TempestRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5