Movies
Ratings
466
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0