Series
Ratings
48
Coffee PrinceRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.5- おせんRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0