Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0