Movies
Ratings
400
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0