Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5