Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.0
A Perfect ManRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5