Series
Ratings
294
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Orenchi no Furo JijouRated ★ 2.0
Fate/Grand Order: First OrderRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 3.5
SenyuRated ★ 3.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 1.5
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0