Titles you rated
ZombielandRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5