Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0