Movies
Ratings
492
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0