Series
Ratings
31
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.0