Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0