Series
Ratings
135
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0