Titles you rated
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 4.5
ChocolatRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
BambiRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.5