Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0