Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 0.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5