Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5