Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 2.5
SopyonjeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5