Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Love VillageRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0