Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0- Life of Hae-oakRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.0