Movies
Ratings
652
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
MalignantRated ★ 4.0