Movies
Ratings
414
Case 39Rated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
SookheeRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5