Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5