Movies
Ratings
15
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0