Titles you rated
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0