Titles you rated
White LiesRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0