Series
Ratings
140
PlutoRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5