Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0